Zmierzą się w Katowicach!

2 listopada 2012
Autor:

pikt-goalballW dniach 23-25 listopada, Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych „START” w Katowicach zaprasza na Mistrzostwa Polski w Goalball które zostaną rozegrane w Gimnazjum nr 10 w Katowicach ul. Słowiańska 1. W rozgrywkach wezmą udział drużyny z kilku polskich klubów t.j.: Katowice, Bierutów, Wrocław, Lublin, Białystok, oraz UKS Laski.

Sprawy organizacyjne:
Przyjazd ekip powinien nastąpić dnia 23.11.2012 (tj. piątek) w godzinach popołudniowych. Zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu Bella Notte w Chorzowie ul. Paderewskiego 35a (www.stylehotels.pl) od kolacji w dniu 23 listopada do obiadu w dniu 25 listopada. Odprawa techniczna zostanie przeprowadzona w hotelu w dniu 23.11.2012r. o godzinie 20:30. Zawodnicy muszą posiadać jednakowe koszulki lub dresy z czytelnymi numerami z przodu i na plecach oraz obowiązkowo ważne badania lekarskie dopuszczające do udziału zawodnika w zawodach. Podczas turnieju obowiązuje regulamin IBSA na lata 2010-2013. Na czas trwania zawodów organizator zapewnia ubezpieczenie zawodników oraz opiekę medyczna.

Zgłoszenia:
Każda ekipa może składać się z 6 osób (5 zawodników + 1 osoba towarzysząca). Zgłoszenia drużyn oraz kserokopia aktualnych orzeczeń o niepełnosprawności zawodników należy przesłać do dnia 09.11.2012 r. na adres e-mail: startkatowice@poczta.onet.pl lub faksem na numer (32)2410140.

Koszt:
Wpisowe w wysokości 10 zł od każdej z osób należy wpłacić organizatorowi na odprawie technicznej.

Mistrzostwa Polski w Goalball finansowane są ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, Urzedu Miasta Katowice oraz dofinansowany z dotacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Ślaskiego.

Autor: Mariusz Mazur

Mariusz Mazur


Tagi:

Pozostałe newsy w tej kategoriiWydawnictwa

Wyróżnienia