Żeglowanie bez Granic_wygraj rejs na żaglowcu!

30 marca 2015
Autor:

pikt-infoŻEGLUJEMY BEZ GRANIC – REJS s/y ZAWISZĄ CZARNYM
konkurs Fundacji Podróże bez Granic i Fundacji Harcerstwa Centrum Wychowania Morskiego ZHP skierowany do osób z niepełnosprawnością!

Zapraszamy wszystkie żądne przygód osoby z niepełnosprawnością do udziału w konkursie o miejsce dla siebie oraz asystenta w rejsie żaglowcem s/y Zawisza Czarny w terminie 10 – 20 sierpnia na trasie Bergen – Edynburg. Aby wziąć udział w konkursie chętne osoby muszą, w dowolnej formie (tekstu, zdjęcia, filmu, etc.), przekonać jury, iż to właśnie one powinny wziąć udział w tym rejsie!
Zawisza Czarny to flagowy żaglowiec Związku Harcerstwa Polskiego i jednocześnie największy żaglowiec skautowy na świecie. W trakcie rejsu, zwycięzca konkursu, zakwaterowany będzie na pokładzie żaglowca we wspólnym kubryku (miejsce do spania i jedzenia wszystkich uczestników rejsu) i brać będzie udział, przy wsparciu asystenta, we wszystkich czynnościach życia statku w tym: nawigacji, sterowaniu, stawianiu żagli, sprzątaniu czy pomocy w kambuzie (kuchni). Konkurs skierowany jest do osób z niepełnosprawnością, które ukończyły 16 lat i których stan zdrowia pozwala na bezpieczne i swobodne funkcjonowanie na pokładzie żaglowca s/y Zawisza Czarny, przy wsparciu asystenta. Zgłoszenia można przesyłać mailowo na adres podroze@podrozebezgranic.pl lub pocztą (Fundacja Podróże bez Granic, ul. Warszawska 43/1, 81-309 Gdynia) do 24 kwietnia 2015, do godziny 24.00 (decyduje data wpływu). Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 30 kwietnia 2015.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.podrozebezgranic.pl
ORGANIZATOR KONKURSU: Fundacja Podróże bez Granic
PARTNERZY: Fundacja Harcerstwa Centrum Wychowania Morskiego ZHP fundator miejsca dla asystenta.
Voucher na rejs dla osoby z niepełnosprawnością został przekazany Fundacji Podróże bez Granic przez Martę Mińko – Atroszko podczas zawodów SNOWSAIL w Świeradowie Zdroju.

Kontakt dla mediów:
Marta Ostrowska
podroze@podrozebezgranic.pl
+48 692 44 51 99

Autor: Redakcja


Related Posts:

Related Posts:Wydawnictwa

Wyróżnienia