Zaproszenie na mecz rugby Polska – Mołdawia

5 listopada 2015
Autor:

pikt-infoWielkimi krokami zbliża się mecz rugby reprezentacji Polski z Mołdawią. Polski Związek Rugby zaprasza na mecz reprezentacji Polski w Rugby, która 14 listopada stawi czoła bardzo silnej Mołdawii.

Przeciwnik dysponuje wyjątkowo mocnym składem, opartym na zawodnikach, którzy na co dzień grają w klubach francuskich i angielskich. Dla podopiecznych Marka Płonki i Dariusza Komisarczuka będzie to ważny sprawdzian aby w przyszłości myśleć o awansie do dywizji 1A.
Serdecznie zapraszamy przedstawicieli mediów do wspólnego kibicowania!
Informujemy, że dziennikarze chcący skorzystać z akredytacji na mecz Polska – Mołdawia, który odbędzie się 14 listopada br. o godz. 18.00 na Stadionie Polonii w Warszawie, proszeni są o wysłanie e-maila na adres rzecznik@pzrugby.pl (imię, nazwisko, redakcja i kontakt) najpóźniej do 13 listopada br. (piątek) do godziny 12:00. Identyfikatory Media będzie można odbierać na stadionie w specjalnie wyznaczonym do tego celu miejscu.Organizatorzy przewidzieli szereg atrakcji dla kibiców. Oprócz meczu zobaczymy występy artystyczne oraz różnego rodzaju pokazy.Tematem przewodnim będzie to, co w rugby najważniejsze – patriotyzm i szacunek.
plakat RUGBY POLSKA-MOŁDAWIA
Dąbrowska Katarzyna
Rzecznik prasowy Polskiego Związku Rugby

Puchar Narodów Europy
Polska – Mołdawia
14.11.2015r. Warszawa, ul. Konwiktorska 6. Stadion Polonii Warszawa.
start godzina 18:00 (od 17:15 rozpoczną się różnego rodzaju animacje).


Related Posts:

Related Posts:Wydawnictwa

Wyróżnienia