ZAPROSZENIE AMP FUTBOL EKSTRAKLASA

24 lipca 2015
Autor:

pikt-pilka_noznaZ zaszczytem i ogromną przyjemnością zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu, jakim jest II Turniej o Mistrzostwo Polski Amp Futbol Ekstraklasa, który odbędzie się już w najbliższy weekend – 25 – 26 lipca KS DRUKARZ, al. Zieleniecka 2.

Przewidziano mnóstwo atrakcji dla naszych kibiców! W tegorocznych rozgrywkach udział biorą cztery drużyny amp futbolowe z całej Polski:
– AMP Gryf Szczecin
– Amp Futbol Kraków
– GKS Góra
– LAMPART Warszawa
Wszystkie mecze komentować będzie Łukasz „JURAS” Jurkowski – komentator walk MMA i były zawodnik taekwondo i mieszanych sztuk walki
Organizatorem Turnieju jest Fundacja AMP ACTIVE – wspierająca aktywność sportową osób po amputacjach, której jedną z sekcji jest klub LAMPART Warszawa. Pierwszego dnia Turnieju, podczas prezentacji Drużyn o godzinie 11.30 naszym Gościem Specjalnym Turnieju będzie kapitan stołecznej drużyny LEGIA WARSZAWA -JAKUB RZEŹNICZAK!! Wraz z Kubą przygotowaliśmy WYJĄTKOWE nagrody dla naszych kibiców !!
Do wygrania NOWE KOSZULKI MECZOWE z autografem Kuby Rzeźniczaka!!
ENERGETYCZNY KONCERT ZESPOŁU NOVEMBER PROJECT Z PAPRODZIADEM NA CZELE !!
Ponad to SPEKTAKULARNE POKAZY MMA W WYKONANIU WCA FIGHT TEAM, przedstawiciele organizacji KSW i UFC Piotr Strus, Bartosz Fabiński, Anzor Azhiev, Emil Różewski, Arbi Shamaev, Roksana Prucnal i wielu innych … właśnie Ci Wojownicy będą z nami podczas rozgrywek.
Pokazy pod czujnym okiem Trenera Roberta Jocza, konkursy z WYJĄTKOWYMI nagrodami! Mnóstwo wspaniałej zabawy!
To jeszcze nie koniec… 26 lipca drugiego dnia Turnieju zapraszamy na wyjątkowy Turniej, w którym każdy może wziąć udział „Zagubione Buty”(Keepers Foundation).
Gorąco zapraszamy i zachęcamy do obejrzenia spotu promującego nasz Turniej:
https://www.youtube.com/watch?v=KQzA4qM5ELQ
Szczegółowy plan wydarzeń wraz z godzinowym harmonogramem przedstawiamy w załączonym zaproszeniu.

1
1-2.pdf (2 MB)


Autor: Redakcja


Related Posts:
Tagi:

Related Posts:Wydawnictwa

Wyróżnienia