Zapowiedź 21 Biegu Solidarności

20 sierpnia 2011
Autor:

pikt-atletyka3 września we Wrocławiu przy hotelu Wodnik odbędzie się „21 Bieg Solidarności” w którym corocznie bierze udział ponad 800 osób, począwszy od kategorii dzieci w wieku przedszkolnym, aż po start główny (godzina 16:00) w którym wystartują także osoby niepełnosprawne (szczegóły poniżej).

Bieg główny rozegra się na dystansie 5,2km i przez znaczną część trasy prowadził będzie drogą asfaltową ulica Międzyrzecka, oraz krótkie odcinki (przed nawrotem) drogi gruntowej oraz kostki brukowej. We Wrocławskim Biegu Solidarności corocznie startują osoby zawodowo uprawiające dyscyplinę biegową, jak również tacy dla których bieganie jest formą hobby, zabawy. Dlatego gorąco zachęcamy do wzięcia udziału wszystkie osoby niepełnosprawne i potraktowania tego biegu jako formę dobrej zabawy. Dla wszystkich którzy ukończą bieg przewidziane są medale pamiątkowe, oraz talon do wykorzystania na posiłek regeneracyjny i napój na przykład piwo ;-)

Wszyscy chętni którzy chcieliby wystartować w kategorii Niepełnosprawnych (narząd ruchu, wzroku), powinni do 31 sierpnia wysłać zgłoszenie drogą internetową, w formularzu zaznaczając odpowiednią kategorię. Alternatywną formą rejestracji dla tych którzy nie posiadają dostępu do internetu jest udanie się bezpośrednio do sekretariatu Zarządu Regionu NSZZ „Solidarność” Dolny Śląsk (pl. Solidarności 1/3/5; I piętro ,53-661 Wrocław) w godzinach 8:00 -15:00 do dnia 31.08.2011r. Po tym terminie będzie możliwa rejestracja jedynie w kategorii Open. Podczas odbioru numeru startowego należy posiadać dokument potwierdzający daną niepełnosprawność.

Więcej informacji oraz regulamin imprezy można znaleźć pod tymi adresami:
Strona organizatora
Formularz rejestracyjny

Trasa:
Trasa Wrocławskiego Biegu Solidarności

Autor: Mariusz Mazur

Mariusz Mazur


Related Posts:
Tagi:

Related Posts:Wydawnictwa

Wyróżnienia