Zacięta walka Natalii

3 września 2012
Autor:

pikt-tenis_stolowyNatalia Partyka walczyła do końca. Chinka Yang Qian grała set za set. Pierwszy wygrała Polka 11 do 5. Drugi Chinka długo się broniła wygrywając ostatecznie 13 do 11. Trzeci znów należał do naszej zawodniczki, lecz tym razem wygrała niewielką ilością punktów 11 do 9. W czwartym secie Polka się pogubiła i dała wygrać rywalce 11 do 7. Ostatni set zadecydował o wszystkim.

Partyka nie dała przeciwniczce złudzeń, że to ona zasługuje na Olimpijskie złoto wygrywając 11 do 4. To był piękny mecz, który oglądało się z zapartym tchem. Szkoda, że wszyscy widzowie TVP nie mogli go obejrzeć w całości.

Paweł Olejarski nie dał rady i w walce o brązowy medal przegrał z Francuzem Pereira-leal Pascal 3-0 w setach.

Autor: Filip Rodzik