X Ogólnopolskie Integracyjne Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

5 marca 2013
Autor:

pikt-ciezaryW dniach 22 – 23 marca w Hali Sportowej Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Żywcu przy ulicy Komisji Edukacji Narodowej 3, odbędą się X Ogólnopolskie Integracyjne Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc.

Celem imprezy jest integracja osób niepełnosprawnych, popularyzacja dyscypliny oraz eliminacja do Indywidualnych Mistrzostw Polski. Zawody organizowane są przez Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy i stanowią eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw Polski.

Pierwszy dzień przeznaczony jest na przyjazd zawodników i przygotowania do startów. Uroczyste rozpoczęcie zawodów nastąpi w sobotę 23 marca o godzinie 10:00. (Szczegółowy harmonogram znajduje się w załączonym komunikacie.)

W konkurencji kobiet niepełnosprawnych przewidziano możliwość startu w kategorii Open według punktacji dr A. Haleczko. Mężczyźni natomiast rywalizować będą w kategoriach wagowych od 59 do powyżej 107 kilogramów.

Aby wziąć udział w zawodach należy mieć ukończone 14 lat, ważne badania lekarskie oraz kserokopię orzeczenia o stopniu niepełnosprawności. Zgłoszenia uczestników można wysyłać na adres organizatora na załączonym formularzu:

Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy
ul. Królowej Jadwigi 6 34 -325 Łodygowice

Lub przesłać na niżej podany numer faksu, alternatywnie na adres e-mail do 8 marca 2013 roku.
fax: (33) 862 31 97
e-mail: stowarzyszenie@eurobeskidy.org.pl

Załączniki:


Related Posts:
Tagi:

Related Posts:Wydawnictwa

Wyróżnienia