Wycieczka turystyczna do Poczdamu – sobota, 27 czerwca

22 czerwca 2015
Autor:

pikt-infoPełni pozytywnych emocji z Lipska z niecierpliwością oczekujemy kolejnej magicznej wyprawy za naszą zachodnią granicę. Tym razem celem jest podberliński Poczdam, który odwiedzimy już w najbliższą sobotę 27 czerwca.

Rozpoczynając rekrutację na tę wycieczkę przypominamy, że pierwszeństwo w zapisach mają Ci, którzy zgłosili się oficjalnie na wycieczkę do Lipska, ale z braku miejsc nie udało im się zakwalifikować na ten wyjazd. Rekrutacja na wycieczkę do Poczdamu potrwa do środy (24 czerwca). Z racji tego, że mamy tylko 16 miejsc z góry uprzedzamy, że z pewnością nie dla wszystkich ich wystarczy. Prosimy więc o wyrozumiałość!
Koszt wyjazdu:
30 zł – członek KKN, który opłacił składkę za 2015 rok
35 zł – pozostali
Pozostałe koszty sfinansowane będą w ramach projektu „Na Szlaku 2015”, który jest dofinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Województwa Dolnośląskiego.
Zapewniamy:
· wygodny transport, w tym powrót pod drzwi
· posiłek typu fast food – KFC lub McDonald
· miłe towarzystwo
· pomoc w poruszaniu się po Poczdamie dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej
Zapisywać się można mailowo, pisząc na adres: biuro@kkn.wroclaw.pl, podając: imię, nazwisko, adres i telefon kontaktowy.
Prosimy nie zwlekać z zapisami – tym bardziej, że miejsc jest tylko 16. Maksymalnie w czwartek rano poinformujemy zarówno o kwalifikacji na wycieczkę, jak i o braku miejsc.
Wyruszamy z Wrocławia o godz. 8:00. Powrót planowany jest na 1-2 w nocy.
O szczegółach wycieczki poinformujemy w osobnym mailu, który będzie wysłany do tych, którzy się zakwalifikują na wyjazd.

Autor: Redakcja


Related Posts:

Related Posts:Wydawnictwa

Wyróżnienia