Wycieczka na jarmark bożonarodzeniowy do Drezna – niedziela 13 grudnia

7 grudnia 2015
Autor:

pikt-infoDrezdeński Striezelmarkt to jeden z najstarszych i największych w Niemczech jarmarków bożonarodzeniowych, którego nazwa pochodzi od Strietzel, czyli słynnej oryginalnej strucli bożonarodzeniowej.

Na gości czekają atrakcje: domek Pflaumentoffela, czyli ludzika wykonanego z suszonych śliwek, domek z pierników, dom bajek, świąteczna piekarnia, skrzacie kino, teatr lalek przy kalendarzu adwentowym oraz wybór piernikowej księżniczki. Prawdziwą ucztę dla oczu i uszu stanowią liczne bożonarodzeniowe występy muzyczne i taneczne. Wczuwając się w bożonarodzeniowy klimat KKN organizuje ostatnią w tym roku wycieczkę turystyczną – właśnie do Drezna. Wszystkich, którzy wraz z nami chcieliby wybrać się do stolicy Saksonii zapraszamy do wysłania zgłoszenia. Wycieczka odbędzie się w niedzielę 13 grudnia 2015 roku. Rekrutacja na wycieczkę do potrwa do wyczerpania miejsc. Z racji tego, że mamy tylko 16 miejsc z góry uprzedzamy, że z pewnością nie dla wszystkich ich wystarczy. Prosimy więc o wyrozumiałość! Prosimy też o szybkie zgłoszenie. Kto pierwszy ten lepszy!
Uwaga! Wycieczka dedykowana jest osobom pełnoletnim.

Koszt wyjazdu:
35 zł – członek KKN, który opłacił składkę za 2015 rok
40 zł – pozostali
Pozostałe koszty sfinansowane będą w ramach projektu „Na Szlaku 2015”, który jest dofinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Województwa Dolnośląskiego.

Zapewniamy:
· wygodny transport, w tym powrót pod drzwi
· posiłek po drodze typu fast food – KFC lub McDonald
· świąteczny nastrój
· doborowe towarzystwo
· niezapomniane emocje
Zapisywać się można mailowo, pisząc na adres: biuro@kkn.wroclaw.pl, podając: imię, nazwisko, adres i telefon kontaktowy. Prosimy nie zwlekać z zapisami – tym bardziej, że miejsc jest tylko 16. Maksymalnie w czwartek poinformujemy zarówno o kwalifikacji na wycieczkę, jak i ewentualnie o braku miejsc. Wyruszamy z Wrocławia o godz. 8:30. Powrót planowany jest w okolicach godz. 23.
O szczegółach wycieczki poinformujemy w osobnym mailu, który będzie wysłany do tych, którzy się zakwalifikują na wyjazd.

Pozdrawiamy
KKN

Autor: Redakcja


Tagi:

Pozostałe newsy w tej kategoriiWydawnictwa

Wyróżnienia