Wycieczka do Pragi – wtorek 18 sierpnia 2015

14 sierpnia 2015
Autor:

pikt-infoStolica Czech – Praga, będzie kolejnym przystankiem na naszej podróżniczej trasie. Wszystkich, którzy wraz z nami chcieliby wybrać się do tego magicznego miasta zapraszamy do wysłania zgłoszenia. Wycieczka odbędzie się we wtorek 18 sierpnia 2015 roku.

Rekrutacja na wycieczkę do Pragi potrwa do niedzieli 16 sierpnia. Z racji tego, że mamy tylko 16 miejsc z góry uprzedzamy, że z pewnością nie dla wszystkich ich wystarczy. Prosimy więc o wyrozumiałość! Prosimy też o szybkie zgłoszenie. Kto pierwszy ten lepszy!

Uwaga! Wycieczka dedykowana jest osobom pełnoletnim.

Koszt wyjazdu:
30 zł – członek KKN, który opłacił składkę za 2015 rok
35 zł – pozostali
Pozostałe koszty sfinansowane będą w ramach projektu „Na Szlaku 2015”, który jest dofinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Województwa Dolnośląskiego.

Zapewniamy:
· wygodny transport, w tym powrót pod drzwi
· posiłek typu fast food – KFC lub McDonald
· doborowe towarzystwo
· niezapomniane emocje
Zapisywać się można mailowo, pisząc na adres: biuro@kkn.wroclaw.pl, podając: imię, nazwisko, adres i telefon kontaktowy.
Prosimy nie zwlekać z zapisami – tym bardziej, że miejsc jest tylko 16. Maksymalnie w poniedziałek rano poinformujemy zarówno o kwalifikacji na wycieczkę, jak i o braku miejsc.
Wyruszamy z Wrocławia o godz. 7:00. Powrót planowany jest na 2 w nocy.
O szczegółach wycieczki poinformujemy w osobnym mailu, który będzie wysłany do tych, którzy się zakwalifikują na wyjazd.

Pozdrawiamy
KKN


Related Posts:
Tagi:

Related Posts:Wydawnictwa

Wyróżnienia