Wycieczka dla dzieci niepełnosprawnych do Kowalowych Skał

29 czerwca 2015
Autor:

pikt-infoStowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych zaprasza na 3 w tym roku wycieczkę dla dzieci niepełnosprawnych, która odbędzie się 5 maja (niedziela). Tym razem celem wyprawy będzie Gospodarstwo Agroturystyczne „Kowalowe Skały” koło Jeleniej Góry.

Dzieci w edukacyjnej zagrodzie odbędą warsztaty podczas których poznają metody hodowli owcy wrzosówki, będą samodzielnie filcować wełnę, a po zajęciach zwiedzą gospodarstwo i nakarmią mieszkający tam zwierzęta. Wyjazd odbędzie się 5 maja 2015r. (niedziela) o godz. 8.45. Miejsce zbiórki podamy w osobnym komunikacie. Powrót na miejsce zbiórki planujemy w godz. 17.30-18:00. Opiekę nad dziećmi będą sprawować dwie wykwalifikowane i mające odpowiednie doświadczenie animatorki czasu wolnego: Marzena Okupniak i Agata Pokrzepa. Osobą kontaktową jest Paweł Parus. Zapisy drogą mailową: biuro@kkn.wroclaw.pl lub telefonicznie: 603 765 771. Jak zwykle spodziewamy się sporego zainteresowania więc radzimy nie zwlekać. Zapisy kończymy po zapełnieniu wszystkich miejsc. Jeżeli ktoś się nie załapie, ma pierwszeństwo udziału w kolejnej wycieczce.

Regulamin zapisów:
1. Obowiązkowo należy podać rodzaj niepełnosprawności dziecka wraz z krótkim opisem;
2. W zgłoszeniu proszę podać dane dziecka takie jak: imię, nazwisko, adres, pesel a także numer kontaktowy do opiekuna;
3. Koszt udziału w wycieczce wynosi 15 zł za dziecko;
4. Ilość miejsc ograniczona;
5. Wycieczka przeznaczona dla dzieci w wieku 6-18 lat;
6. Jeżeli ktoś się nie załapie, ma pierwszeństwo udziału w kolejnej wycieczce;
7. Na wyjazd jedzie wyłącznie dziecko. Rodzice, opiekunowie mają wtedy czas dla siebie;
8. Zapewniamy ciepły posiłek;
Koszty: wyjazdu, biletu wstępu i obiadu – dotowane będą ze środków projektu „KKN On Tour 2015” dofinansowanego przez Wydział ds. Osób Niepełnosprawnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.


Related Posts:
Tagi:

Related Posts:Wydawnictwa

Wyróżnienia