Wycieczka dla dzieci niepełnosprawnych do Dinoparku w Szklarskiej Porębie

11 sierpnia 2015
Autor:

pikt-infoStowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych zaprasza na 4 wycieczkę dla dzieci niepełnosprawnych w ramach projektu „KKN ON TOUR 2015”, która odbędzie się w sobotę 15 sierpnia.

Podczas tej wyprawy przeniesiemy się w czasy prehistoryczne, aby spotkać na swej drodze dinozaury… Jedziemy do Dinoparku w Szklarskiej Porębie.

Wyjazd jest częściowo odpłatny (15 zł za dziecko).

Jedną z głównych atrakcji parku jest ścieżka edukacyjna, na której znajdują się rekonstrukcje kilkudziesięciu naturalnej wielkości dinozaurów. Do tego czekać na nas będzie kino 6D, duży plac zabaw, galeria Iluzji i zwiedzanie wioski indiańskiej. Przyjemny górski klimat pozwoli nam choć na chwilę odetchnąć od afrykańskich upałów panujących w mieście. Wyjazd odbędzie się 15 sierpnia 2015r. (sobota) o godz. 9.00. Miejsce zbiórki podamy w osobnym komunikacie. Powrót na miejsce zbiórki planujemy w godz. 17.00-18:00. Opiekę nad dziećmi będą sprawować dwie wykwalifikowane i mające odpowiednie doświadczenie w pracy z dziećmi animatorki czasu wolnego: Marzena Okupniak i Agata Pokrzepa. Osobą kontaktową jest Marzena Okupniak. Zapisy drogą mailową: biuro@kkn.wroclaw.pl lub ewentualnie telefonicznie: 604 785 410. Jak zwykle spodziewamy się sporego zainteresowania więc radzimy nie zwlekać. Zapisy kończymy po zapełnieniu wszystkich miejsc. Jeżeli ktoś się nie załapie, ma pierwszeństwo udziału w kolejnej wycieczce.

Regulamin zapisów:
1. Obowiązkowo należy podać rodzaj niepełnosprawności dziecka wraz z krótkim opisem;

2. W zgłoszeniu proszę podać dane dziecka takie jak: imię, nazwisko, adres, pesel a także numer kontaktowy do opiekuna;

3. Koszt udziału w wycieczce wynosi 15 zł za dziecko;

4. Ilość miejsc ograniczona;

5. Wycieczka przeznaczona dla dzieci w wieku 6-18 lat;

6. Jeżeli ktoś się nie załapie, ma pierwszeństwo udziału w kolejnej wycieczce;

7. Na wyjazd jedzie wyłącznie dziecko. Rodzice, opiekunowie mają wtedy czas dla siebie;

8. Zapewniamy ciepły posiłek;

9. Uwaga! W razie niesprzyjającej aury, zastrzegamy sobie prawo do zmiany miejsca wycieczki

Koszty: wyjazdu, biletów wstępu i obiadu – pokryte będą ze środków projektu „KKN On Tour 2015” dofinansowanego przez Wydział ds. Osób Niepełnosprawnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Pozdrawiamy
KKN

Autor: Redakcja


Related Posts:
Tagi:

Related Posts:Wydawnictwa

Wyróżnienia