Wycieczka dla dzieci niepełnospranych do Dusznik Zdroju

25 maja 2015
Autor:

pikt-infoJuż w najbliższą sobotę – 30 maja rozpocznie się 4 edycja wycieczek dla dzieci niepełnosprawnych organizowanych w ramach projektu „KKN On Tour 2015” dofinansowanego ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Serdecznie zapraszamy na pierwszą wycieczkę, podczas której udamy się do Dusznik Zdroju, gdzie odwiedzimy Muzeum Papiernictwa, Pijalnię Wód i pospacerujemy po urokliwym Parku Zdrojowym. Udział w wyjeździe jest odpłatny i wynosi 15 zł za dziecko. W Muzeum dzieci będą miały okazję poznać historie papieru, techniki jego wytwarzania, a także różne sposoby wykorzystania Następnie wezmą udział w warsztatach, na których podejmą próbę samodzielnej produkcji. Po wizycie w muzeum udamy się na spacer do Parku Zdrojowego, gdzie odwiedzimy Pijalnię Wód Mineralnych i zobaczymy Dworek Chopina. Na wygłodniałych małych turystów będzie czekać także ulubione przez nich danie, czyli pizza!
Wyjazd odbędzie się 30 maja 2015r. (sobota) o godz. 8.30. Miejsce zbiórki podamy w osobnym komunikacie. Powrót na miejsce zbiórki planujemy w godz. 18:00-18.30. Opiekę nad dziećmi będą sprawować dwie wykwalifikowane i mające odpowiednie doświadczenie animatorki czasu wolnego: Marzena Okupniak i Agata Pokrzepa. Osobą kontaktową jest Paweł Parus. Zapisy drogą mailową: biuro@kkn.wroclaw.pl lub telefonicznie: 603 765 771. Jak zwykle spodziewamy się sporego zainteresowania więc radzimy nie zwlekać. Zapisy kończymy po zapełnieniu wszystkich miejsc. Jeżeli ktoś się nie załapie, ma pierwszeństwo udziału w kolejnej wycieczce.
Regulamin zapisów:
1. Obowiązkowo należy podać rodzaj niepełnosprawności dziecka wraz z krótkim opisem;
2. W zgłoszeniu proszę podać dane dziecka takie jak: imię, nazwisko, adres, pesel a także numer kontaktowy do opiekuna;
3. Koszt udziału w wycieczce wynosi 15 zł za dziecko;
4. Ilość miejsc ograniczona;
5. Wycieczka przeznaczona dla dzieci w wieku 6-18 lat;
6. Jeżeli ktoś się nie załapie, ma pierwszeństwo udziału w kolejnej wycieczce;
7. Na wyjazd jedzie wyłącznie dziecko. Rodzice, opiekunowie mają wtedy czas dla siebie;
8. Zapewniamy ciepły posiłek;
Koszty: całego wyjazdu, biletu wstępu i obiadu – dofinansowane będą ze środków projektu „KKN On Tour 2015” dofinansowanego przez Wydział ds. Osób Niepełnosprawnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Pozdrawiamy
Marzena Okupniak i Paweł Parus

Autor: Redakcja


Related Posts:

Related Posts:Wydawnictwa

Wyróżnienia