Wspólnie bijemy rekord!!!

14 kwietnia 2015
Autor:

pikt-info18 kwietnia 2015 roku na Stadionie Miejskim we Wrocławiu odbędzie się mecz przyjaźni Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk. W tym dniu przypada także finał Tygodnia Akcji CAFE w Polsce – organizacji odpowiedzialnej z ramienia UEFA za poprawę dostępności stadionów piłkarskich dla osób niepełnosprawnych.

Klub Kibiców Niepełnosprawnych przy współpracy z Państwem, WKS Śląskiem Wrocław oraz Wydziałem ds. Osób Niepełnosprawnych UMWD ma ambicje, aby podczas tego meczu pobić rekord w ilości kibiców niepełnosprawnych obecnych na jednym meczu. Według dostępnych informacji największa liczba osób niepełnosprawnych na meczu w historii wynosi 700. Rekord ten ustanowiony został w Szkocji. Klub planuje zgromadzić na stadionie 1000 osób z niepełnosprawnością. Pokażmy, że my też możemy! Zamanifestujmy wspólnie, iż organizator każdej imprezy masowej w Polsce powinien uwzględniać obecność osób niepełnosprawnych na obiekcie. Tak jak to od wielu lat udowadniają Śląsk Wrocław i pierwszy w Polsce Klub Kibiców Niepełnosprawnych.
W imieniu Klubu Kibiców Niepełnosprawnych serdecznie zapraszamy wszystkie osoby niepełnosprawne do kibicowania obu drużynom i do wspólnego bicia rekordu!

Informacje nt. przedsięwzięcia znajdziecie Państwo w załącznikach, osobą do kontaktu jest Michał Fitas z KKN-u. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: mfitas@slaskwroclaw.pl . Szczegółowe informacje udzielane są pod numerem: 792 930 094.


Autor: Redakcja


Related Posts:
Tagi:

Related Posts:Wydawnictwa

Wyróżnienia