Trening Orientacji Precyzyjnej

4 czerwca 2019
Autor:

pikt-infoJutro, 5 czerwca odbędą się zawody Orientacji Precyzyjnej – Zielony Wrocław etap 2 w Parku Brochowskim.  My ponowie możemy potraktować te zawody jako trening i wziąć w nich udział. Nie płacimy wpisowego, bo to jest dla nas trening!

Centrum zawodów – znajduje się na stadionie sportowym “Brochów” w zapleczu szatniowym kompleksu “Orlik”.
Parking – okoliczne ulice osiedlowe. Parking przy stadionie tylko dla organizatorów.
TERMIN 05.06.2019 – środa od godz. 17:00.

Szczegóły zawodów Zielony Wrocław etap 2:  http://bno.pl/pliki/zw2019/ZW2019E2/ZW2019_E2_biuletyn.pdf?fbclid=IwAR09U52dQUfp512KS2B2dG-HucjPpQA4QYTI6OaYOPPGMcsi_1XGn06KdBU

Zielony Wrocław to zawody na orientację. Areną zmagań są lasy i parki w granicach Wrocławia, czyli na każdy etap możesz dojechać komunikacją miejską. Zawody rozgrywane są w środowe popołudnia, więc spokojnie zdążysz dojechać na nie po pracy lub po szkole. W zależności od tego jaki poziom sportowy prezentujesz, możesz wybrać trasę odpowiednią dla Ciebie. Wystarczy, że zgłosisz siż w terminie i wypożyczysz chipa. Na starcie dostajesz mapę i w drogę. Pamiętaj, że wygrywa ten kto w najkrótszym czasie pokona całą trasę. Na mecie dostaniesz międzyczasy , które będziesz mógł porównać z innymi biegaczami. 

Autor: Tomgrabal


Related Posts:
Tagi: ,

Related Posts:Wydawnictwa

Wyróżnienia