Sztanga na Molo

24 lipca 2015
Autor:

pikt-ciezary„Sztanga na Molo 2015 Kołobrzeg” I Puchar Polski w Wyciskaniu Wielokrotnym. Już 15.sierpnia.2015r. uroczyste rozpoczęcie zawodów godz. 11.00 na Kolobrzeskim Molo.

– Zgłoszenia proszę wysyłać na email: sztanga.kg@wp.pl
Dla zgłoszonych do dnia 5 sierpnia opłata wynosi 30 zł w każdej kategorii wiekowej. Po tym terminie opłata wynosi 40 zł
W zgłoszeniu proszę podać nazwisko i imię, miejscowość którą reprezentuje, datę urodzenia, kategorie wiekową i wagową w której będzie startować oraz w jakiej konkurencji i rozmiar koszulki.
UWAGA:
ZAPYTANIA:
Sprawy techniczne: Grzegorz Leski tel. 504 120 722 grzegorzleski@wp.pl
Sprawy organizacyjne: Marcin Racinowski 667 080 756 m.racinowski@mosir.kolobrzeg.pl
Sprawy startu zawodników niepełnosprawnych: Mariusz Oliwa 692 415 783 mariusz-oliwa@wp.pl

REGULAMIN SZTANGA NA MOLO
Poland Cup Bench Press Challenge I Puchar Polski w Wyciskaniu Wielokrotnym INTEGRATIO CUP „SZTANGA NA MOLO”

2
2.pdf (900 KB)


Autor: Grzegorz Leski

Grzegorz Leski

Czynny uczestnik z ponad 40 letnim doświadczeniem w sportach siłowych. Dwukrotny brązowy medalista Mistrzostw Europy Weteranów w Wyciskaniu Sztangi Leżąc, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i Rekordzista Polski w wyciskaniu leżąc. Obecnie sędzia klasy międzynarodowej w trójboju siłowym i wyciskaniu leżąc International Powerlifting Federation, a także sędzią w wyciskaniu leżąc sportowców niepełnosprawnych IPC Powerlifting. Członek Kolegium Sędziów, Komisji Sportowej i Rady Zawodniczej Polskiego Związku Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego. Instruktor sportów siłowych i kulturystyki, a od 1991 roku pracownik wielu klubów sportowych, oraz siłowni. Jako spiker bierze czynny udział w oprawie wielu imprez sportowych. Publicysta sportowy – opracowuje relacje z zawodów dla mediów.


Related Posts:
Tagi:

Related Posts:Wydawnictwa

Wyróżnienia