Strzelcy bez medalu

30 sierpnia 2012
Autor:

pikt-strzelectwoPo pięknej konkurencji, gdzie Wojciech Kosowski z pierwszym wynikiem wszedł do finału, liczyliśmy skromnie na jakiś krążek. Wiadomo było, że walka będzie ciężka, a nawet najmniejszy błąd może kosztować spadek z miejsca medalowego. Tak też się stało przy drugim strzale nasz strzelec trafiając 8.0 spadł na 3 miejsce.

Po tym strzale miał jeszcze szansę powalczyć o krążek, lecz czwarty strzał 7.0 pozbawił wszystkich złudzeń. Wojciech spadł na 6 pozycję przekreślając tym samym marzenia o medalu. Jedynie zły strzał reszty zawodników i dobre strzały Kosowskiego mogły dać mu miejsce w pierwszej trójce. Wszyscy rywale jednakże byli znakomicie przygotowani i nie pozwolili odrobić strat naszemu zawodnikowi. Wojciech Kosowski ostatecznie zakończył konkurencję P1 na 7miejsce. Mimo, iż po cichu liczyliśmy na więcej wynik ten i tak jest rewelacyjny i pierwszym tak dobrym w historii polskiego strzelectwa niepełnosprawnych.

Jolanta Szulc w konkurencji R2 strzeliła na swoim poziomie uzyskując wynik 374pkt. co dało jej ostatecznie 17 miejsce. Wejście do finału było poza jej zasięgiem, gdyż do ostatniego finałowego miejsca brakowało jej aż 17 punktów.

Autor: Filip Rodzik


Related Posts:
Tagi:

Related Posts:Wydawnictwa

Wyróżnienia