Spotkanie z Mistrzem Europy

6 czerwca 2018
Autor:

pikt-ciezaryW  poniedziałek, 4 czerwca  2018r. w naszym Klubie miała miejsce miła uroczystość. Marek Trykacz – podwójny złoty medalista  tegorocznych Mistrzostw Europy Niepełnosprawnych w  podnoszeniu ciężarów w Berck sur Mer – Francja oraz jego trener Remigiusz Wołejko spotkali się z  przedstawicielami zarządu klubu w obecności zielonogórskich mediów

W imieniu Zarządu i zawodników ZSR „Start” Prezes Danuta Tarnawska gratulowała sportowcowi i trenerowi  znakomitego sukcesu, na który zapracowali codziennym trudem i ciężką  pracą, dziękując za godne reprezentowanie kraju oraz zielonogórskiego „Startu” listami gratulacyjnymi wraz z bukietami kwiatów.

Serdeczne podziękowania przekazała również  tym wszystkim, którzy od dłuższego czasu wspierają profesjonalnie naszego zawodnika: trener wspomagający: Mateusz Hozakowski, trener kadry narodowej – Mariusz Oliwa, firma LUG Light Factory, psycholog – Marek Lemański, dietetyk – Marzena Pałasz Poradnictwo DietetyczneStrong FoodGlutamina24.pl  Zielona Góra.

Zawodnicy podzielili się swoimi wrażeniami z Mistrzostw, opowiadali o swoich osobistych przeżyciach związanych z udziałem w tym ważnym sportowym wydarzeniu zarówno obecnym na spotkaniu jak i przedstawicielom mediów.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy, życzymy dalszych sukcesów na arenie międzynarodowej i krajowej a docelowo zakwalifikowania się do udziału w Igrzyskach Paraolimpijskich -Tokio 2020.

Autor: Tomgrabal


Related Posts:

Related Posts:Wydawnictwa

Wyróżnienia