Skorpion i Sport-on w pierwszej piątce polskich stron internetowych

18 stycznia 2012
Autor:

pikt-informacjePonad tysiąc stron w 41 kategoriach, na które oddano ponad 3 miliony głosów w ramach II edycji konkursu „Polski Internet 2011”, a w tym w pierwszej piątce znalazły się, aż dwie strony Stowarzyszenia Skorpion Polkowice. Są to jedyne strony zajmujące się sportem osób niepełnosprawnych, które zaszły tak wysoko. Już 20 stycznia o 18:00 podczas Uroczystej Gali na Stadionie Miejski we Wrocławiu – Sala Bankietowa VIP poznamy ostateczne wyniki wśród pierwszej piątki.

Podczas Gali zostaną wręczone Tytuły i Statuetki przyznane zarówno przez Internautów, jaki przez Kapitułę konkursu. Strona skorpion-polkowice.pl w kategorii non-profit została nominowana przez Kapitułę konkursu, a sport-on.info w kategorii sport została nominowana zarówno przez Internautów jak i Kapitułę.
– Zakładając w czerwcu 2011 r. Ogólnopolski Portal Sportu Osób Niepełnosprawnych sport-on.info chcieliśmy przyczynić się do większej promocji tego tematu wśród społeczności. Startując w konkursie jako b. młoda strona nie liczyliśmy na wysoki wynik. Liczne maile z informacjami sportowymi, prośby o patronat medialny oraz ostatecznie nominacje dzięki, którym będziemy na Gali świadczą, iż nasza praca nie poszła na marne i zostaliśmy docenieni, co bardzo cieszy. Teraz czekamy z zaciśniętymi kciukami na Galę i być może jeszcze jedną niespodziankę – komentuje Filip Rodzik Prezes Skorpion Polkowice i współzałożyciel portalu sport-on.info.

Autor: Filip Rodzik


Related Posts:

Related Posts:Wydawnictwa

Wyróżnienia