Ruszyła rekrutacja do Wyborów Miss Polski na Wózku 2016!

12 kwietnia 2016
Autor:

pikt-infoMiss Polski na Wózku to cykliczny konkurs organizowany przez Fundację Jedyna Taka. Celem konkursu jest zmiana wizerunkowa osób niepełnosprawnych, w szczególności kobiet. Fundacja poprzez swoje działania chce pokazywać, że każda kobieta, niezależnie od motoryki, może czuć się piękna.

To już czwarta edycja wyborów Miss Polski na Wózku. Konkurs cieszy się niesłabnącą popularnością zarówno wśród mediów, jak i obywateli. Rok temu w trakcie Gali Finałowej amfiteatr był wypełniony po brzegi, a na scenie pojawiły się takie gwiazdy jak Cleo czy Artur Chamski. Rekrutacja trwa od 10. marca do 24. kwietnia. Następnie od 1. maja do 31. maja odbędzie się głosowanie. W tym roku, w odróżnieniu od poprzednich edycji, finałową dziesiątkę wybierze wykwalifikowane jury składające się z osób związanych ze światem mody i urody, a dwie dzikie karty zostaną przyznane poprzez głosowanie sms-owe i e-mailowe. Każda z dwunastu finalistek przeżyje przygodę życia w trakcie Warsztatów Miss! To tygodniowe zgromadzenie, kończące się Galą Finałową, będzie miało miejsce w Warszawie. W trakcie Warsztatów finalistki uczą się choreografii, biorą udział w sesjach zdjęciowych czy spotkaniach z coachem lub warsztatach z wizażu. Rok temu Miss Polski na Wózku została Katarzyna Kozioł. W 2014 roku Miss Polski na Wózku została Julia Torla, a w roku 2013 – Olga Fijałkowska. Kto zostanie w tym roku? Gorąco zapraszamy wszystkie pełnoletnie panie do wzięcia udziału w rekrutacji! Więcej informacji na stronie organizatora konkursu – Fundacji Jedyna Taka: www.jedyna-taka.pl
Partnerzy konkursu IV Wyborów Miss Polski na Wózku 2016:
Patronat medialny: Radio Kolor, Portal Businesswoman & life, Portal Miasto Kobiet, niepelnosprawni.pl, Integracja, Magazyn „Nasze Sprawy”
Patronat honorowy:
Organizator Konkursu: Fundacja Jedyna Taka.
Współorganizatorzy konkursu:
Urząd Miasto Stołeczne Warszawa, Bemowskie Centrum Kultury art.bem, Stołeczna Estrada
Partnerzy Fundacji Jedyna Taka:
QUICKIE, Meyra, Dobry Projekt, SOD – Paweł Janiszewski
Partnerzy konkursu:
Willa Widokowa „Wojnar”, ASDON Sp. z o.o., Centrum Wózków Inwalidzkich „CWI”
PROFEMED Medycyna Estetyczna, Europejski Festiwal Filmowy Integracja Ty i Ja.
Darczyńcy: Piekarnie Cukiernie Putka.
Wsparcie organizacyjne: Studio IP, Marzena Bartosz makeup, Allbag, Polski HR – A-Trybut, Agata Spała-AS
O piękny wygląd Finalistek Miss Polski na wózku 2016 podczas Warsztatów i Gali Finałowej zadba Douglas.
baner-prost
Autor:
Rafał Augustyniak

Autor: Redakcja


Related Posts:
Tagi:

Related Posts:Wydawnictwa

Wyróżnienia