Pomysł na aktywne wakacje: Summer Forest Camp 2020, czyli letni obóz dla osób z niepełnosprawnościami

24 czerwca 2020
Autor:

pikt-infoWystartowały zapisy na Summer Forest Camp 2020 dla osób z niepełnosprawnościami narządów ruchu, organizowany przez Fundację Poland Business Run. Letni obóz odbędzie się w dniach 15-19 lipca 2020 w Krzeczkowie nad Jeziorem Niesłysz, w województwie lubuskim. Na uczestników czekają wycieczki, wieczorne ogniska, spacery leśnymi ścieżkami i nocowanie pod namiotami.
Summer Forest Camp to propozycja dla tych, którzy letni czas uwielbiają aktywnie spędzać na łonie natury: będą wędrówki, poranna gimnastyka, piękne widoki i nocowanie pod chmurką. Nie zabraknie doborowego towarzystwa, wspólnego przygotowywania posiłków i integracji.

Nasze obozowisko będzie bazą wypadową do zwiedzania pięknych terenów województwa lubuskiego. Pod przewodnictwem podróżnika Tomasza Deronia przemierzymy leśne ścieżki, ciesząc się bliskością natury. Dni spędzimy aktywnie i na świeżym powietrzu, a po wycieczkach wrócimy na zasłużony sen do naszego obozu – komentuje Kamil Bąbel, koordynator obozu z ramienia Fundacji Poland Business Run.

Obóz został dofinansowany ze środków State Street Foundation, dlatego koszt udziału jest symboliczny (150 zł dla osoby z niepełnosprawnością). Organizator zapewnia wyżywienie, namioty i cały niezbędny sprzęt biwakowy. Należy zabrać ze sobą odzież na różne warunki atmosferyczne oraz wygodne obuwie, a także we własnym zakresie dojechać na miejsce zbiórki.

Tempo oraz poszczególne aktywności zostaną dopasowane do możliwości uczestników poruszających się o protezach i ze schorzeniami narządów ruchu. Ze względu na specyfikę obóz nie jest przeznaczony dla osób przemieszczających się na co dzień na wózkach.

Bilety do nabycia tutaj: https://app.evenea.pl/event/sfc2020/. Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji oraz regulamin obozu na stronie: http://www.polandbusinessrun.pl/pl/sfc. Pytania prosimy kierować na adres: biuro@polandbusinessrun.pl

Autor: Tomgrabal


Related Posts:
Tagi: , ,

Related Posts:Wydawnictwa

Wyróżnienia