Podsumowanie MPJ w goalball Laski

5 grudnia 2016
Autor:

pikt-goalballTegoroczne Mistrzostwa Polski Młodzików i Juniorów w Goalball rozegrano w Laskach, na hali sportowej Zespołu Szkół w Izabelinie, ul. 3-Maja 49. W zawodach wzięło udział 15 drużyn, w trzech grupach: Kobiety, Młodzicy i Juniorzy.

W sumie rozegrano aż 30 meczy! Nasze Stowarzyszenie wystawiło drużyny w każdej kategorii. Podczas meczy również nie zabrakło emocji, nawet wśród najmłodszych uczestników. Zawody przebiegały w miłej, sportowej atmosferze. Nasi reprezentanci dali z siebie wszystko. Drużyna kobiet w składzie Monika Gabryś, Sandra Zanio i Ewa Więckowska miały silną grupę i udało im się pokonać jedynie ekipę z Bydgoszczy, co dało im 4 miejsce.

Drużyna młodzików po raz pierwszy po 3-letniej pracy zajęła 3 miejsce! Radek Gleba, Oskar Pałasz i Adaś Brzeszcz zagrali bardzo dobre mecze i dzięki temu stanęli na podium. Największy niedosyt pozostał w drużynie juniorskiej (w składzie: Łukasz Eitner, Marcin Lisowski, Krzysztof Owsiany, Adrian Siekaniec, Paweł Wypior). Drużyny prowadzili trenerzy Piotr Szymala i Michał Gumiński. Niestety nie udało im się pokonać obu wrocławskich drużyn i ostatecznie zajęli 3 miejsce.

Wyniki końcowe Mistrzostw Polski Młodzików i Juniorów w Goalball 2016:

Grupa Kobiet:

1. Lublin
2. Wrocław
3. Laski
4. Katowice
5. Bydgoszcz

Król Strzelców: Patrycja Bożek

Najlepszy Obrońca:

Grupa Młodzików:

1. Laski
2. Lublin
3. Katowice
4. Bydgoszcz
5. Wrocław

Król Strzelców: Paweł Nowicki

Najlepszy Obrońca:

Grupa Juniorów:

1. Wrocław I
2. Wrocław II
3. Katowice
4. Bydgoszcz
5. Lublin

Król Strzelców: Marcin Lubczyk
Najlepszy Obrońca: Kamil Czachara

Gratulujemy!!

Link do zdjęć: https://goo.gl/photos/JL3LjeDwBwjqKGij7

Autor: Redakcja


Related Posts:
Tagi:

Related Posts:Wydawnictwa

Wyróżnienia