Piknik organizowany w ramach projektu „Na Szlaku 2015”

14 września 2015
Autor:

pikt-wydarzenia„Lato dobiega końca, czas zatem na ostatni tegoroczny piknik rekreacyjno-wędkarski. W najbliższą sobotę (19 września) grillujemy i łowimy ryby w Trzebnicy.

Piknik organizowany w ramach projektu „Na Szlaku 2015”, który jest dofinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Województwa Dolnośląskiego. W związku z tym od uczestników będą pobierane symboliczne opłaty. Koszt udziału w pikniku wynosi: 15 zł / osoby. Zapewniamy: transport (w tym powrót pod drzwi), posiłek grillowy, wejście na teren łowiska.

W ofercie pikniku:

· możliwość wędkowania

· grillowe przysmaki

· miło spędzony czas na łonie przyrody

· towarzystwo optymistycznych ludzi

· możliwość odpoczynku i oddechu od spraw codziennych

Liczba miejsc ograniczona, więc prosimy nie zwlekać na ostatnią chwilę. Zapisy kończymy wtedy, gdy wyczerpiemy liczbę miejsc. Z góry uprzedzamy, że z pewnością nie dla wszystkich wystarczy miejsc, choć będziemy się starali zabrać wszystkich chętnych. Prosimy o wyrozumiałość!

Zapisywać się można mailowo, pisząc na adres: biuro@kkn.wroclaw.pl, podając imię, nazwisko, adres i telefon kontaktowy.

Obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”. Maksymalnie w czwartek poinformujemy zarówno o kwalifikacji na wycieczkę, jak i o ewentualnym braku miejsc.

Wyruszamy z Wrocławia o godz. 10:00. Powrót planowany jest na godz. 22:00.

O szczegółach wycieczki poinformujemy w osobnym mailu, który będzie wysłany do tych, którzy się zakwalifikują na wyjazd.

Wyjazd wyłącznie dla osób pełnoletnich!

Uwaga!!! W razie drastycznego załamania pogody możliwe jest odwołanie wyjazdu.

Pozdrawiamy
KKN

Autor: Tomasz Mazur


Related Posts:

Related Posts:Wydawnictwa

Wyróżnienia