Pierwsze starcie I Ligi Rugby za nami

27 kwietnia 2012
Autor:

pikt-kajakarstwoTurniej dla Pierwszej Ligi miał miejsce w weekend 21-22 kwietnia na Hali Sportowej AGA w Radomiu, a same Zawody dostarczył wiele emocji.

Rozgrywki rozpoczęły się bardzo wyrównanym meczem w grupie A: Balian Poznań – Four Kings I Warszawa, gdzie po 2 dogrywkach drużyna warszawska zwyciężyła jednym punktem. Drugim bardzo emocjonującym pojedynkiem okazał się mecz, gdzie po 3 dogrywkach Flying Wings Rzeszów pokonał drużynę Balian.

Do grupy B w tym sezonie awansowały dwie drużyny: Jokers z Bydgoszczy i IKS Atak z Elbląga, które mogły podglądać grę bardziej doświadczonych zawodników. Zwycięzcą w grupie B okazała się drużyna z Katowic – Sitting Bulls, którym serdecznie gratulujemy awansu do grupy A.

Ranking Drużyn po Turnieju:
Grupa A
– Flying Wings
– Four Kings I
– Balian Poznań
– Grom Ostrów
– Four Kings II

Grupa B
– Sitting Bulls Katowice
– Skorpion Wrocław
– Jeźdźcy Borowa Wieś
– Jokers Bydgoszcz
– IKS Atak Elbląg

Bardzo dziękujemy uczniom z V Liceum Ogólnokształcącego im. Romualda Traugutta w Radomiu, którzy pełnili funkcję sędziów stolikowych oraz naszym sędziom boiskowym, którzy pod kierownictwem Nowego Sędziego Polskiej Ligi Rugby na Wózkach – Karoliny Swobody, sprawowali piecze nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek.

Źródło: rugby.far.org.pl

Autor: Redakcja


Related Posts:

Related Posts:Wydawnictwa

Wyróżnienia