Piątka na piątkę, czyli pięcioro wspaniałych z województwa lubelskiego

18 kwietnia 2013
Autor:

pikt-infoTVP Oddział Lublin i Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie zapraszają do udziału w konkursie „Piątka na piątkę”. Konkurs przeznaczony jest dla sportowców z niepełnosprawnością i ma na celu wyłonienie pięciu zawodników z województwa lubelskiego, którzy wyróżniają się we współzawodnictwie sportowym, ale także w życiu społecznym.

– Szukamy sportowców, ale także ludzi, którzy swoją pasją sportową wpływają na inne osoby z niepełnosprawnością. Władze wszystkich klubów, organizacji i stowarzyszeń zachęcamy do zgłaszania swoich kandydatów. Każda zgłaszana kandydatura powinna zawierać krótkie uzasadnienie i opis dotychczasowych osiągnięć ze szczególnym uwzględnieniem 2012 roku. W opisach mile widziane będą także wszelkie pozasportowe aspekty działalności zgłaszanych kandydatów – wyjaśniają organizatorzy.

Wybór najlepszej piątki odbywać się będzie dwutorowo. Głosowanie internautów na stronie TVP Lublin wyłoni dwóch sportowców. Kapituła konkursu wybierze natomiast trzech pozostałych sportowców. Nazwiska piątki laureatów poznamy podczas uroczystej Gali zaplanowanej na połowę czerwca 2012 roku.

Zgłoszenie, wraz z charakterystyką, należy przesyłać na adres TVP O/Lublin ul.Raabego 2, 20-030 Lublin, z dopiskiem „Piątka na piątkę” lub na adres mailowy: magazynsportowy.lublin@tvp.pl

Autor: Redakcja


Related Posts:
Tagi: ,

Related Posts:Wydawnictwa

Wyróżnienia