Piątek – VI Mityng pływacki – zaproszenie

15 listopada 2016
Autor:

pikt-infoZwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie zaproszenia i zaszczycenie swoją obecnością VI Ogólnopolskiego Mityngu Pływackiego Osób z Niepełną Sprawnością.

Mityng będzie miał miejsce w piątek, 18 listopada 2016 r. na basenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie. Rozpoczęcie zawodów nastąpi o godzinie 10:00. Dekoracja przewidziana jest co drugi bieg. Dekoracja najlepszych zawodników Mityngu nastąpi około godziny 12:30. W tegorocznych zmaganiach w wodzie wezmą udział przedstawiciele 21 placówek z terenu województw świętokrzyskiego, podkarpackiego, śląskiego i małopolskiego.

Organizatorami Zawodów są: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie, Fundacja Rozwoju Edukacji, Pracy, Integracji, Warsztat Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie. Partnerem mityngu jest Tauron Dystrybucja S.A. Oddział w Tarnowie. Mityng odbędzie się dzięki wsparciu finansowemu Gminy Miasta Tarnowa – Urzędowi Miasta Tarnowa, Centrum Ubezpieczeń DAJAKO, Firmie BRUK-BET. Patronem Honorowym Mityngu jest Pan Roman Ciepiela Prezydent Tarnowa.

Z wyrazami szacunku i nadzieją na piątkowe spotkanie
Tomasz E. Wardzała


no images were found


Related Posts:
Tagi:

Related Posts:Wydawnictwa

Wyróżnienia