Ostatnia w tym roku WYCIECZKA DLA DZIECI – 17.10.2015

16 października 2015
Autor:

pikt-wydarzeniaJuż w najbliższą sobotę – 17 października odbędzie się ostatnia wycieczka dla dzieci niepełnosprawnych organizowana w ramach projektu „KKN On Tour 2015” dofinansowanego ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Serdecznie zapraszamy na tę wyprawę, podczas to której odwiedzimy Hutę Szkła Julia w Piechowicach, a następnie zdobędziemy szczyt Stogu Izerskiego! Podczas zwiedzania Huty dzieci poznają niezwykły proces wytwarzania kryształu, poczują żar hutniczego pieca, zobaczą jak hutnicy zamieniają się w artystów pielęgnując tradycję ręcznego wytwarzania kryształu. Następnie udamy się do Świeradowa Zdroju, gdzie zdobędziemy szczyt Stogu Izerskiego – na który zabierze nas kolejka gondolowa. Na szczycie odwiedzimy schronisko PTTK, gdzie uraczymy się ciepłą, górską herbatką. Wyjazd 17 października 2015r. (sobota) o godz. 8.45. Miejsce zbiórki podamy w osobnym komunikacie. Powrót na miejsce zbiórki planujemy w godz. 17.00-18:00. Uwaga!!! W pierwszej kolejności będą brane pod uwagę dzieci, które nigdy nie były na organizowanej przez nas wyciecze, za udział w wyjeździe pobierane są symboliczne opłaty (15 zł za dziecko). Opiekę nad dziećmi będą sprawować dwie wykwalifikowane i mające odpowiednie doświadczenie animatorki czasu wolnego: Marzena Okupniak i Agata Pokrzepa. Osobą kontaktową jest Paweł Parus. Zapisy drogą mailową: biuro@kkn.wroclaw.pl lub telefonicznie: 603 765 771. Jak zwykle spodziewamy się sporego zainteresowania więc radzimy nie zwlekać. Zapisy kończymy po zapełnieniu wszystkich miejsc.
Regulamin zapisów:

1. Obowiązkowo należy podać rodzaj niepełnosprawności dziecka wraz z krótkim opisem;
2. W zgłoszeniu proszę podać dane dziecka takie jak: imię, nazwisko, adres, pesel a także numer kontaktowy do opiekuna;
3. Ilość miejsc ograniczona;
4. Wycieczka przeznaczona dla dzieci w wieku 6-18 lat;
5. Na wyjazd jedzie wyłącznie dziecko. Rodzice, opiekunowie mają wtedy czas dla siebie;
6. Zapewniamy ciepły posiłek;
7. Uwaga! W razie niesprzyjającej aury, zastrzegamy sobie prawo do zmiany miejsca wycieczki
Koszty: wyjazdu, biletów wstępu i obiadu – pokryte będą ze środków projektu „KKN On Tour 2015” dofinansowanego przez Wydział ds. Osób Niepełnosprawnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Pozdrawiamy
KKN


Tagi:

Pozostałe newsy w tej kategoriiWydawnictwa

Wyróżnienia