Ogólnopolskie Zawody Osób Niepełnosprawnych w Strzelectwie Sportowym, Gorzów Wlkp. 02-04.06.2017

11 maja 2017
Autor:

pikt-strzelectwoW dniach 02-04.06.2017r. w sali sportowej w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wlkp. przy ul. Puszkina 31. odbędą się Ogólnopolskie Zawody Osób Niepełnosprawnych w Strzelectwie Sportowym.

Organizatorem Zawodów jest Gorzowski Związek Sportu Niepełnosprawnych „START” Gorzów Wlkp. na zlecenie: Polskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „START” Warszawa. Zawody będą miały na celu: Wyłonienie najlepszych zawodników w poszczególnych konkurencjach w strzelectwie sportowym przed Pucharem Polski i Mistrzostwami Polski oraz propagowanie sportu w środowisku osób niepełnosprawnych. Uczestnikami zawodów będą osoby ze schorzeniami narządu ruchu zgodnie z aktualnymi przepisami. Do udziału w zawodach nie dopuszcza się inwalidów ze schorzeniami wewnętrznymi i umysłowymi. Każdy zawodnik powinien posiadać książeczkę zdrowia z aktualnymi badaniami lekarskimi.

Składy ilościowe oraz imienne poszczególnych reprezentacji prosimy przesyłać na adres Gorzowskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „ START”, ul. Drzymały 10, 66-400 Gorzów Wlkp., tel.: 95 72 00 679 lub e-mail start.gorzowwlkp@gmail.comw nieprzekraczalnym terminie do dnia 19.05.2017r. Do zgłoszeń proszę dołączyć orzeczenia o niepełnosprawności .
Zgłoszenia nadesłane bez orzeczeń nie będą brane pod uwagę.

Z poważaniem,
Emilia Gaca

W załączeniu regulamin oraz karta zgłoszeniową.


Autor: RedakcjaPozostałe newsy w tej kategoriiWydawnictwa

Wyróżnienia