NURKOWANIE bez Granic – zapraszamy na wyjazd dedykowany osobom z niepełnosprawnością

25 kwietnia 2017
Autor:

pikt-infoZapraszamy serdecznie osoby z niepełnosprawnością do udziału w kolejnym wyjeździe organizowanym przez Fundację Podróże bez Granic „NURKOWANIE bez Granic”.

Tym razem tematem przewodnim wyjazdu, zgodnie z nazwą, będzie poznawanie tajników nurkowania, które odbywać się będzie na wodach zatoki gdańskiej. Wyjazd odbędzie się w dniach 6-9 lipca 2017 na Helu i skierowany jest przede wszystkim do osób początkujących oraz z niewielkim doświadczeniem. W wyjeździe może wziąć każda osoba z niepełnosprawnością, bez względu na rodzaj czy stopień niepełnosprawności. Jedynym warunkiem jest przedstawienie oświadczenia lekarza (rodzinnego) o braku przeciwwskazań do nurkowania. Koszt wyjazdu to 100,00 zł. Na wyjazd można zgłaszać się z asystentem.

Asystent nie ponosi żadnych kosztów. W pierwszej kolejności zakwalifikowani na wyjazd będą asystenci osób, które potrzebują największego wsparcia. Wyjazd realizowany jest w ramach projektu „Mój żywioł: aktywność! przez Fundację Podróże bez Granic dzięki dofinansowaniu ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich realizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Szczegóły wyjazdu i formularz rekrutacyjny: http://fundacja.podrozebezgranic.pl/info/1910/nurkowanie-bez-granic/
Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia!

Autor: Redakcja


Related Posts:

Related Posts:Wydawnictwa

Wyróżnienia