Nabór do Ampfutbol.

31 października 2014
Autor:

pikt-infoZapraszamy wszystkich chętnych chcących rozpocząć przygodę z AMP Futbolem!
Warszawski klub AMP Futbolowy ogłasza nabór do drużyny! Przyjdź i spróbuj swoich sił!
Piłka nożna jest jedna! Jest dla każdego! Ty również możesz rozpocząć swoją przygodę z nami.

Otwarty przedział wiekowy, zapraszamy panie, panów oraz młodzież.

Mamy nadzieję, że popularność aktywności sportowej osób z niepełnosprawnością stanie się bardziej popularna w naszym mieście. Dążymy do integracji w sporcie. Amp Futbol jest wszystkim czego szuka osoba aktywna fizycznie, bez względu na ograniczenia!

Jedyne czego potrzebujesz to sportowy strój i pozytywne nastawienie! To od tego rozpoczyna się przygoda z amp futbolem!

Szczegóły dotyczące godzin treningów, lokalizacji oraz zgłoszenia pod numerem telefonu: 888 734 444 lub pod adresem mailowym: patrycja.plewka@ampfutbol.pl

Amp Futbol to dynamicznie rozwijająca się dyscyplina sportu dla osób po amputacjach kończyn. Tę dyscyplinę sportu, mogą uprawiać wszyscy po jednostronnej amputacji kończyny, wadami wrodzonymi lub z wyraźnie krótszą kończyną. (zawodnicy grający w polu są po amputacji kończyny dolnej, a bramkarze kończyny górnej) oraz osoby z innymi, jednostronnymi wadami kończyn. Obecnie uprawiana jest w ponad 30 krajach, do których stale dołączają nowe. Co roku na całym świecie odbywają się międzynarodowe turnieje tej dziedziny piłki nożnej.
W czerwcu 2014 roku powołaliśmy do życia drużynę warszawską. Jesteśmy w trakcie tworzenia i rozwoju naszego klubu. Wciąż szukamy osób chętnych do gry w AMP futbol. Staramy się dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych zawodników. Amp futbol to sport również dla kobiet. Aspirując do stworzenia pierwszej drużyny żeńskiej zachęcamy również panie do wzięcia udziału w naszych treningach. Wiek i płeć nie mają znaczenia!
Zapraszamy!

Autor: Redakcja


Related Posts:

Related Posts:Wydawnictwa

Wyróżnienia