MISTRZOSTWA POLSKI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W STRZELECTWIE SPORTOWYM

27 maja 2016
Autor:

pikt-strzelectwoW dniach 30.VI.-03.VII.2016r. w Bydgoszczy na Kompleksie Sportowym ZAWISZA , przy ul. Gdańska 163, odbędą się Mistrzostwa Polski w Strzelectwie Sportowym Osób Niepełnosprawnych.

Organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych „START BYDGOSZCZ”, na zlecenie Polskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „Start”, Warszawa. Zawody mają na celu, propagowanie sportu jako skutecznego środka rehabilitacji, popularyzację strzelectwa sportowego, oraz zwiększenie sprawności fizycznej osób niepełnosprawnych. Uczestnikami Mistrzostw będą wyłącznie osoby posiadające obywatelstwo polskie ze schorzeniami narządu ruchu, którzy startować będą zgodnie z przepisami klasyfikacji medycznej międzynarodowej dyscypliny sportowej – strzelectwo sportowe. W zgłoszeniach imiennych prosimy o podanie numerów orzeczeń o niepełnosprawności poszczególnych uczestników zawodów. Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest przesłanie zeskanowanych orzeczeń o niepełnosprawności poszczególnych zawodników.
ALINA OFCZYŃSKA
Do pobrania: Regulamin dotyczący MP. w strzelectwie, program zawodów, karta zgłoszeniowa oraz lista uczestnictwa w zawodach.
Autor: Redakcja


Tagi:

Pozostałe newsy w tej kategoriiWydawnictwa

Wyróżnienia