MISTRZOSTWA POLSKI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W LEKKIEJ ATLETYCE – JUNIORÓW

11 maja 2017
Autor:

pikt-atletykaOrganizatorem Mistrzostw Polski Juniorów w LA jest Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „START” w Warszawie, a współorganizatorem Radomskie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych „START’ Radom.

Przyjazd ekip powinien nastąpić w dniu 26.05.2017 r. (piątek) do godziny 17.00. Zbiórka wszystkich grup odbędzie się w Pensjonacie Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu w Kozienicach ul. Bohaterów Studzianek 30. Odprawa techniczna odbędzie się w Pensjonacie Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu w Kozienicach ul.

Bohaterów Studzianek 30 o godz. 20.30. Celem zawodów będzie: Wyłonienie indywidualnych Mistrzów Polski Juniorów dla osób ze schorzeniami narządu ruchu i wzroku, promocja wartości edukacyjnych i wychowawczych sportu, utrwalanie i rozwijanie zdolności motorycznych dzieci i młodzieży, propagowanie sportu wśród młodzieży niepełnosprawnej, propagowanie sportu osób niepełnosprawnych wśród lokalnej społeczności oraz integracja środowiska osób niepełnosprawnych.
Z poważaniem
Emilia Gaca

Regulamin zawodów, program minutowy oraz karta zgłoszenia ekipy:
Tagi:

Pozostałe newsy w tej kategoriiWydawnictwa

Wyróżnienia