Mistrzostwa Polski i Puchar Polski

5 czerwca 2015
Autor:

pikt-strzelectwoJuż za tydzień, a dokładniej 11-14 czerwca na strzelnicy WKS Śląsk we Wrocławiu ul. Świątnicka 36, będziemy mogli podziwiać zmagania najlepszych strzelców w Polsce. Tym razem dodatkową atrakcją będzie równolegle rozgrywany 12 czerwca Piknik Strzelecki Osób z Niepełnosprawnością. To będzie wyjątkowa okazja, żeby poobserwować doświadczonych zawodników w akcji, pokibicować im oraz zadać pytania dotyczące strzelania.

Tuż po Pikniku odbędą się po kolei 4 finały w konkurencjach R1 – 13:00, R4 – 14:00, P2 – 15:00 i P1 – 16:00. Finały są jednym z najciekawszych elementów strzelectwa, dlatego warto odwiedzić nas w piątek 12 czerwca w tych godzinach. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy, bo taka okazja nie powtórzy się szybko.

Mistrzostwa Polski realizowane są w ramach Zadania pn.: „Organizacja Mistrzostw Polski i Pucharów Polski Osób Niepełnosprawnych”. Odbędą się one w dniach 11-14.06.2015 we Wrocławiu na obiektach WKS Śląsk we Wrocławiu przy ul. Świątnickiej 36. Finansowane są ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Piknik Strzelecki 12 czerwca 2015r. realizowany jest w ramach projektu pn.: „Sport i turystyka – aktywność, rehabilitacja, integracja” dofinansowanego przez Wydział ds. Osób Niepełnosprawnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Autor: Filip Rodzik


Related Posts:

Related Posts:Wydawnictwa

Wyróżnienia