Koncerty charytatywne – Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej Niewidomych – wsparcie medialne

14 maja 2015
Autor:

pikt-infoW imieniu Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej Niewidomych (tzw. BLIND FOOTBALL) piszę do Państwa z prośbą o wsparcie medialne naszych najbliższych działań charytatywnych. Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej Niewidomych ( Blind Football Poland) ma szansę, po raz pierwszy w swej krótkiej historii, zagrać na Mistrzostwach Europy, które odbędą się w Anglii w dniach 20-30 sierpnia 2015 roku.

Jesteśmy osobami niewidomymi, ale nie przeszkadza nam to w grze w piłkę i w reprezentowaniu naszego kraju. O naszych umiejętnościach świadczą liczne wygrane na międzynarodowych turniejach m.in. z Niemcami, Czechami, Belgami czy Węgrami. Proponujemy Państwu włączenie się w naszą inicjatywę zbiórek poprzez wsparcie medialne naszych koncertów charytatywnych w charakterze patrona medialnego.Całość dochodu z imprez zostanie przeznaczona na nasz wyjazd oraz przygotowania do Mistrzostw Europy 2015 w Anglii o czym niżej. W planie mamy organizację meczy pokazowych na ekstraklasowych stadionach (jak ostatnio na stadionie PGE Arena w Gdańsku) oraz koncerty charytatywne w takich miastach jak: Wrocław, Kraków, Warszawa.
We Wrocławiu oraz Warszawie wystąpią:
WROCŁAW / Stary Klasztor
27.05 Koncert charytatywny:
Piersi
Muchy
Szymon Chodyniecki (South Blunt System)
V-Unit
Goście specjalni: Dawid Krzyżowski oraz Wiesław Iwasyszyn
WARSZAWA / Hard Rock Cafe Warsaw
25.06 Koncert charytatywny:
Elektryczne Gitary
T.Love
pARTyzant
Instytut

Gość specjalny: polski Chuck Norris (Marcin Olpiński)
Do gości dołączą także znane osobistości ze świata sportu.
W związku z powyższym poszukujemy odpowiednich partnerów medialnych, którzy zechcą wesprzeć promocyjnie naszą inicjatywę . Pozwoli to Wam na pozytywne kreowanie wizerunku Państwa marki dzięki wsparciu naszych działań charytatywnych.
Ambasadorami naszej kadry są znani w całym kraju: kubańczyk Jose Torres, „Muniek” Staszczyk (zespół T-Love), reprezentant Polski Sebastian Mila, rapujący ks. Jakub Bartczak .
Wspiera nas także Robert Lewandowski:
http://www.tvn24.pl/robert-lewandowski-dofinansuje-pomoze-niewidomym-pilkarzom-z-wroclawia,521635,s.html
Obecnie poszukujemy sponsorów do współpracy. Naszym nadrzędnym celem obecnie są Mistrzostwa Europy 2015 w Anglii, na które się zakwalifikowaliśmy. W dalszej perspektywie Igrzyska Paraolimpijskie 2016 w Brazylii, a przede wszystkim propagowanie oraz rozwój dyscypliny w całym kraju. W tym celu jest projekt utworzenia ogólnokrajowej zintegrowanej ligi na zasadach niewidomych, lecz także z udziałem osób widzących. Współpraca z takimi mediami jak TVN, TVP, Polsat, Radio Eska, Radio Wrocław, Gazeta Wyborcza, Przegląd Sportowy, Gazeta Wrocławska, Radio Merkury oraz plany zacieśnienia więzów z największymi klubami piłkarskimi w kraju oraz PZPNem i Ministerstwem Sportu i wiele innych świadczą o rozmachu naszego przedsięwzięcia. W załączniku informator wraz z szerszą informacją na temat naszej kadry, która odnosi coraz większe sukcesy na arenie międzynarodowej! Znaczną część informacji można znaleźć także na naszej stronie internetowej:www.blindfootball.pl
Zapraszamy do współpracy!
TAK GRAMY!

Media o nas:
TVN24
http://www.tvn24.pl/slask-wroclaw-trenowal-z-niewidomymi-pilkarzami,528313,s.html
Radio Wrocław
http://www.prw.pl/articles/view/41516/Pilkarze-Slaska-trenowali-razem-z-reprezentacja-Polski-niewidomych
Pytanie na śniadanie
http://pytanienasniadanie.tvp.pl/19317345/blind-football
Świat się kręci w TVP1
http://swiatsiekrenci.onet.pl/#%21/video/5551

Panorama w TVP2
http://panorama.tvp.pl/19181542/zbiorka-dla-niewidomych-pilkarzy

Dzień Dobry TVN
http://dziendobry.tvp.pl/wideo,2064,n/strzelaja-gole-choc-nie-widza-pilki,145925.html
Zielone Drzwi TVN
http://zielonedrzwi.tvn.pl/wideo,924,v/pilka-nozna-niewidomych,1350571.html

Gazeta Wrocławska
http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3784551,zobacz-jak-graja-niewidomi-pilkarze-z-wroclawia-pomaga-im-robert-lewandowski-film-zdjecia,id,t.html

Z poważaniem,

Grzegorz Jakubowski
BLIND FOOTBALL POLAND
www.blindfootball.pl
www.facebook.com/BlindFootballPoland
blindfootballpoland@gmail.com
602 12 99 55

Autor: RedakcjaPozostałe newsy w tej kategoriiWydawnictwa

Wyróżnienia