IV Mityng Pływacki Niepełnosprawnych

5 maja 2014
Autor:

pikt-plywanieWarsztat Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II, Fundacja Rozwoju Edukacji, Pracy, Integracji oraz Państwowa Wyższa Szkołą Zawodowa w Tarnowie serdecznie zapraszają na IV Ogólnopolski Mityng Pływacki Osób z Niepełną Sprawnością. Mityng odbędzie się 9 maja 2014 r. (piątek) w godz. od 09:00 do 14:00. W tym roku ponownie zapraszamy na basen pływacki znajdujący się na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie przy ul. Mickiewicza 8.

– Oferujemy wszystkim przybyłym zawodnikom jak i ich opiekunom komfortowy, nowoczesny basen w pełni dostosowany do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością, obiekt w centrum miasta – mówi Mariusz Panek. Komfortowe szatnie, dogodnie usytuowana widownia, punkt medyczny, węzły sanitarne, bezpłatny parking przy samym budynku oraz gorący poczęstunek – to wszystko co czeka na naszych gości.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin znajdują się na stronie www.repi.pl. Zapraszamy do zgłaszania zarówno drużyny, reprezentantów placówek rehabilitacyjnych, wychowawczych i opiekuńczych oraz osoby indywidualne. Zgłoszenia przyjmujemy do 30 kwietnia br.

– Organizacja zawodów trwa kilka miesięcy, zaczyna się dzień po zakończeniu poprzednich – przekonuje Tomasz Eliasz Wardzała Prezes Zarządu Fundacji REPI i Kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II. – Wyciągamy wnioski, wskazujemy na to co było dobre i powinno być powtórzone oraz to co powinno być wyeliminowane. Nasi goście muszą być zadowoleni, skoro przyjeżdżają po raz czwarty. Co więcej będą też zawodnicy z placówek, które do tej pory nie brały udziału w Mityngu.

Żadne działania nie byłby możliwe, gdyby nie osoby, firmy i instytucje, które wspierają finansowo i organizacyjnie tak wartościowe przedsięwzięcia. W tym roku są nimi PGNiG, Gmina Miasta Tarnowa – Urząd Miasta Tarnowa, Bruk-Bet, Centrum Ubezpieczeń DAJAKO Marszałek Województwa Małopolskiego. T. Wardzała dodaje, że – nie można zapominać o pracownikach i studentach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie oraz pracownikach Fundacji REPI. Pomimo licznych obowiązków podejmują dodatkowe zadania, aby zorganizować fenomenalną formę rehabilitacji i możliwość weryfikacji i samooceny osób z niepełną sprawnością. Jesteśmy im bardzo wdzięczni.

Jak zwykle będzie dobra zabawa, rywalizacja w duchu fair play i niezapomniane chwile emocji i wzruszeń.


Related Posts:

Related Posts:Wydawnictwa

Wyróżnienia