IV IntegracyjnyTurniej Szachowy Dla Osób Niepełnosrpawnych

15 czerwca 2016
Autor:

pikt-infoIV Integracyjny Turniej Szachowy Prestige Cup już 15 czerwca!
Już po raz czwarty miłośnicy szachów będą mogli spróbować swoich sił w Integracyjnym Turnieju Szachowym Prestige Cup, którego organizatorem jest Fundacja Inwalidów ŚWIT.

Impreza odbędzie się 15 czerwca, na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie o godzinie 10:00. Partnerem wydarzenia jest Polski Związek Szachowy. Głównym celem organizacji Turnieju jest integracja i sportowa aktywizacja środowiska osób niepełnosprawnych. Impreza ma charakter otwarty, mogą w niej uczestniczyć wszyscy pasjonaci szachów z całej Polski. Zgłoszenia można wysyłać mailowo na adres: m.czajkowska@swit.com.pl lub zapisać się na miejscu, bezpośrednio przed Turniejem. Osoby zarejestrowane w programie szachowym ChessArbiter mogą także zapisać się na stronie: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/. Turniej rozpocznie się rejestracją uczestników o godzinie 10:00. Początek rozgrywek pomiędzy uczestnikami zaplanowano na godzinę 11:00, zaś koniec zawodów przewidywany jest na godzinę 16.00. Po zakończeniu rywalizacji zostaną wyłonieni zwycięzcy oraz laureaci II i III miejsca w dwóch kategoriach: Open i Niepełnosprawni. Osoby niepełnosprawne są proszone o okazanie przy rejestracji uczestników w dniu Turnieju dokumentu poświadczającego niepełnosprawność (zaświadczenie, legitymacja). Warunkiem udziału osób niepełnoletnich jest dostarczenie przy rejestracji w dniu turnieju zgody opiekuna prawnego. Partnerem tegorocznej edycji jest Polski Związek Szachowy oraz Tor Wyścigów Konnych Służewiec. Patronami medialnymi wydarzenia są: Polskie Radio RDC, tygodnik Południe Głos Warszawiaków, czasopismo szachowe MAT, magazyn Integracja, portal Niepelnosprawni.pl. Nagrody dla zwycięzców ufundowały firmy: Wydawnictwo Naukowe PWN, Dan Cake oraz ŚWIT Pharma.
Data: 15.06.2016
Miejsce: Tor Wyścigów Konnych Warszawa Służewiec (wejście brama główna, od strony ulicy Puławskiej)
Rejestracja uczestników: godz. 10:00
Początek rozgrywek: godz. 11:00
Organizatorzy: Fundacja Inwalidów ŚWIT
Patroni medialni: Polskie Radio RDC, Południe Głos Warszawiaków, Magazyn Integracja, Portal Niepełnosprawni.pl, czasopismo szachowe MAT
Partnerzy: Tor Wyścigów Konnych Służewiec, Polski Związek Szachowy
Sponsorzy: Dan Cake, ŚWIT Pharma, Wydawnictwo Naukowe PWN
Zapisy i informacje: Magdalena Czajkowska, tel. (22) 330-58-37, m.czajkowska@swit.com.pl

Zaproszenie:


DSC_5011

DSC_5098

image001
Magdalena Czajkowska

Autor: Redakcja


Related Posts:
Tagi:

Related Posts:Wydawnictwa

Wyróżnienia