III Ogólnopolski Miting Lekkoatletyczny dla Osób Niepełnosprawnych

29 lipca 2017
Autor:

Witam, chcielibyśmy zaprosić Państwa na III Ogólnopolski Miting Lekkoatletyczny dla Osób Niepełnosprawnych, który odbędzie się w dniach 08-10.09.2017 roku na stadionie KCRiS w Kozienicach. Będzie to największa tego typu impreza w Polsce, przewidywana liczba uczestników to ok. 180 osób. Dla najlepszych uczestników przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Przyjazd ekip powinien nastąpić w dniu 08.09 ( piątek) w godzinach popołudniowych lub w sobotę rano ( 09.10 ), w przypadku osób, które nie będą nocowały w Kozienicach. RSSiRON „START” ze swojej strony gwarantuje wyżywienie uczestników oraz dla osób chętnych zakwaterowanie. Państwo, ze swojej strony muszą zapewnić jedynie transport uczestników. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie AKTUALNEGO ORZECZENIA O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI!!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W TEJ IMPREZIE, KAŻDY UCZESTNIK BĘDZIE MÓGŁ WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURENCJACH DOSTOSOWANYCH DO JEGO MOŻLIWOŚCI, A JEDNOCZEŚNIE SPĘDZIĆ MIŁO CZAS ORAZ NAWIĄZAĆ NOWE ZNAJOMOŚCI. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o szybką deklarację wzięcia udziału w Mitingu – do 02.08.2017 ROKU .

Prosimy o nadesłanie orientacyjnej liczby osób, chętnych do udziału w/w imprezie oraz informację o ewentualnym noclegu. W załączeniu przesyłamy regulamin oraz kartę zgłoszenia.

Pozdrawiam

Katarzyna Szczygielska

Radomskie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych „START”
26-600 Radom ul. Maratońska 1
www.startradom.pl
794-494-222
KARTA ZGŁOSZEŃ MITING 2017

Ragulamin III Mitingu Lekkoatletycznego 2017

Autor: Tomasz MazurPozostałe newsy w tej kategoriiWydawnictwa

Wyróżnienia