II OGÓLNOPOLSKI MITING LEKKOATLETYCZNY OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

14 września 2016
Autor:

pikt-atletykaRadomskie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych „START” w Radomiu, organizuje II Ogólnopolski Miting Osób Niepełnosprawnych w LA który odbędzie się 30.09-02.10.2016 r. w Kozienicach.

Przyjazd ekip powinien nastąpić w dniu 30.09.2016 r. (piątek) do godziny 17.00. Zbiórka wszystkich grup odbędzie się w Internacie Zespołu Szkół nr 1 im. Legionów Polskich w Kozienicach ul. Warszawska 72. Zawody odbędą się na stadionie Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu im. Marka Łuczyńskiego w Kozienicach przy ulicy Sportowej 1. Pierwszy dzień zawodów 01.10.2016 r. (sobota) od godziny 10.00. drugi dzień zawodów 02.10.2016 r. (niedziela) od godziny 9.00.

Cel zawodów: Propagowanie sportu wśród młodzieży niepełnosprawnej, promocja wartości edukacyjnych i wychowawczych sportu, utrwalanie i rozwijanie zdolności motorycznych dzieci i młodzieży, wyselekcjonowanie nowych zawodników, propagowanie sportu osób niepełnosprawnych wśród lokalnej społeczności, integracja środowiska osób niepełnosprawnych.

Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie przez zawodnika aktualnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności, którego kserokopia powinna być przesłana wraz z kartą zgłoszenia.

Zapraszamy Państwa serdecznie.
Katarzyna Szczygielska

Do pobrania: Regulamin mitingu oraz karta zgłoszenia ekipy.


Autor: Redakcja


Tagi:

Pozostałe newsy w tej kategoriiWydawnictwa

Wyróżnienia