Fundacja Podróże bez Granic wyjazd offroadowy zaproszenie!

10 sierpnia 2016
Autor:

pikt-infoSerdecznie zapraszamy na kolejny organizowany przez Fundację Podróże bez Granic wyjazd offroadowo – podróżniczy z adrenaliną pod hasłem „WESTchnienie jesieni czyli terenowa wyprawa w Land żywiole”, który odbędzie się w dniach 8-11 września 2016 w okolicach Zielonej Góry.

Celem wyjazdu jest poznawanie walorów turystycznych i przyrodniczych dwóch województw Lubuskiego i Dolnośląskiego samochodami terenowymi. Oprócz terenowych wrażeń nie zabraknie jednak także odwiedzania atrakcji turystycznych, oraz przystępnej, a jednocześnie porywającej lekcji historii związanej zachodnimi krańcami naszego kraju. Jak zwykle zwieńczeniem wyprawy będzie nieograniczony kontakt z przyrodą możliwy dzięki terenówkom, bez których o własnych siłach nie bylibyśmy w stanie ich poznać ich dzikich zakątków.

Grupa składać się będzie z ok. 20 osób, w tym ok. 15-16 osób z niepełnosprawnością oraz 4-5 asystentów. Podczas wyjazdu dodatkowymi asystentami dla naszej grupy będą będą kierowcy samochodów – LandKliniczniczanie, którzy wspierać będą nas we wsiadaniu/ wysiadaniu, poruszaniu się po terenie.

Koszt wyjazdu to 100,00 zł – dotyczy to osób z niepełnosprawnością. Asystenci nie ponoszą żadnych kosztów uczestnictwa w wyjeździe.
Szczegółowy plan wyjazdu oraz warunki uczestnictwa znajdują się na stronie: http://fundacja.podrozebezgranic.pl/info/1860//
Zgłoszenia przyjmujemy do 12 sierpnia!

Wyjazd „WESTchnienie jesieni, czyli terenowa wyprawa w Land żywiole :)” organizowany jest w ramach projektu „Mój żywioł: aktywność!”. Projekt realizowany jest przez Fundację Podróże bez Granic dzięki dofinansowaniu ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich realizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Zapraszamy!
Fundacja Podróże bez Granic

Autor: Redakcja


Related Posts:

Related Posts:Wydawnictwa

Wyróżnienia