Film o niepełnosprawnym sportowcu

18 listopada 2014
Autor:

pikt-infoFirma BAHAMA FILMS, która zajmuje się produkcją filmów, obecnie pracuje nad filmem dokumentalnym pt. „Nie dotykając gór” o niezwykłym człowieku jakim jest Rafał Szumiec. Przedsięwzięcie ma charakter niekomercyjny, charytatywny oraz społeczny, a na jego ukończenie potrzebne są środki finansowe.

Jest to projekt niezwykły, podobnie jak jego bohater, Rafał Szumiec, reprezentant Polski na Paraolimpiadzie w Soczi. Akcja filmu dzieje się współcześnie w Polsce (głównie w Krakowie i w Tatrach) oraz na terytorium Federacji Rosyjskiej.Przesłaniem filmu jest to, że każdy wypadek czy tragedia, której doznajemy w życiu może nas wyzwolić i sprawić, że staniemy się kimś lepszym. Gdyby nie wypadek Rafał nie poznałby swojej narzeczonej, nie startowałby na igrzyskach olimpijskich, ani nie założyłby klubu sportowego, w którym przez sport pomaga innym. Uważamy, że sport osób niepełnosprawnych jest w Polsce niedoceniony przez społeczeństwo i media. Zależy nam na ukazaniu człowieka, który w obliczu wielkiej tragedii nie poddał się i dalej realizuje swoje marzenia.

Chcąc zrealizować film na najwyższym poziomie artystycznym jesteśmy zmuszeni poszukać dodatkowych zewnętrznych źródeł finansowania filmu. Udało nam się nakręcić kluczowe dla projektu zdjęcia podczas tegorocznych Igrzysk Paraolimpijskich w Soczi, towarzysząc Rafałowi z kamerą podczas najważniejszego momentu w jego życiu. Teraz zbieramy pieniądze na platformie Polakpotrafi.pl.

Zostało już kilka dni do zakończenia akcji

Link o projekcie:

www.”Nie dotykajac gor”

Prosimy także o ewentualne informowanie bliskich/znajomych czy podania informacji na portalach informacyjnych/facebooku.

Z góry serdecznie dziękujemy.

Monika Latkowska
BAHAMA FILMS
ul. Puławska 61
02-595 Warszawa

www.bahamafilms.pl

Autor: Redakcja


Related Posts:

Related Posts:Wydawnictwa

Wyróżnienia