Eliminacje do Mistrzostw Polski Niepełnosprawnych Bocci

7 listopada 2015
Autor:

pikt-bocciaW dniach 27 – 30 października 2015 roku w Głogowie odbyły się Eliminacje do Mistrzostw Polski osób niepełnosprawnych w bocci.

Rywalizacja toczyła się w dwóch grupach BC2 i BC3. W zawodach uczestniczyło pięcioro zawodników Zrzeszenia Sportowo-Rehabilitacyjnego „Start” w Zielonej Górze, podopiecznych trenerów Marty Kurzawskiej i Łukasza Tarnawskiego. Wspaniale zaprezentowała się Anna Gruchot, która zajęła I miejsce w Grupie BC2 bez trudu pokonując w meczu finałowym ubiegłorocznego Mistrza Polski Mateusza Urbańskiego z Lublina. W grupie BC3 najlepsza w naszej ekipie była Klaudia Najbor , która wywalczyła IV miejsc . Na dalszych miejscach uplasowali się pozostali zawodnicy: w grupie BC3: Tomasz Niparko miejsce VI i Katarzyna Ukleja miejsce VII , w grupie BC2 debiutujący na tej rangi zawodach Bartłomiej Portała zajął miejsce XIII. Był to ostatni turniej kwalifikacyjny przed Mistrzostwami Polski niepełnosprawnych w bocci w dniach 12-15 listopada br. w Wągrowcu. Wszystkim zawodnikom gratulujemy, tym którzy zakwalifikują się do Mistrzostw Polski życzymy sukcesów .