Konkurs Brubeck rozstrzygnięty!

22 września 2013
Autor:

pikt-konkursTo już koniec naszego konkursu w którym do wygrania były koszulki ufundowane przez firmę Brubeck. Z pośród osób które odpowiedziały poprawnie na zadane pytania, rozlosowaliśmy trzy koszulki. Poniżej przedstawiamy listę nagrodzonych osób.

– Natalia Kożuch
– Michał Świderski
– Piotr Łąk

Wszystkim którzy wzięli udział w konkursie serdecznie dziękujemy, a wylosowanym gratulujemy. Podziękowania należą się także firmie Brubeck, która była fundatorem wysokiej jakości odzieży termoaktywnej. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów firmy Brubeck, dostępnej na stronie Brubeck.pl.

Nagrody:
– 1 koszulka: DRY – Rozmiar XL.
– 2 koszulki: Base Layer – Dwa rozmiary XL, L.

Odpowiedź na pytanie nr 1:
Wymień minimum trzy zalety odzieży z kolekcji Wool Merino 1st Layer, Wool Merino 2nd Layer.

„Wool Merino 1st Layer, Wool Merino 2nd Layer. Bielizna jest delikatna i przyjemna w dotyku . W porównaniu ze zwykłą wełną „nie gryzie”, nie wchłania obcych zapachów. Wysoka termoizolacyjność (gromadzenia ciepła w strukturze wewnętrznych kanałów stanowiących 90% objętości pojedynczego włókna). Zapewnia naturalną termoregulację dzięki pochłanianiu i wydalaniu nadmiaru ciepła, transportuje wilgoć poprzez rozbudowaną strukturę wewnętrznych kanalików. Jest hydrofilowa – potrafi wchłonąć aż 35% wilgoci w stosunku do masy własnej, cały czas pozostając suchą. Antystatyczna – nie elektryzuje się. Antyalergiczna nie powoduje uczuleń i podrażnień. Bakteriostatyczna – wysoki komfort w czasie konieczności dłuższego użytkowania.”

Tak więc trzy zalety odzieży z kolekcji Wool Merino 1st Layer, Wool Merino 2nd Layer to:
– Antystatyczna
– Antyalergiczna
– Bakteriostatyczna

Odpowiedź na pytanie nr 2:
Jakie są zalecane dyscypliny dla tego rodzaju odzieży termoaktywnej ? Prosimy wymienić wszystkie siedem.

„DRY – to najbardziej wszechstronna i uniwersalna grupa cienkiej bielizny i odzieży termoaktywnej mająca szerokie zastosowanie całoroczne ze szczególnym wskazaniem na okresy przejściowe zima/wiosna, jesień /zima, wykonana z dzianiny dwuwarstwowej w technologii bezszwowej.

Zapewnia szybkie odprowadzanie potu na zewnątrz,utrzymuje skórę suchą podczas wzmożonego wysiłku fizycznego. Uwalnia wilgoć, zapewnia właściwy mikroklimat i przyjemne uczucie świeżości. Zapobiega powstawaniu brzydkich zapachów (bakteriostatyka).

Sezon: całoroczna.

Zalecane dyscypliny: narty, wspinaczka, wyprawy zimowe, snowboard, turystyka górska, nurkowanie, paralotniarstwo.”

W tym pytaniu, poprawną odpowiedzią będzie: narty, wspinaczka, wyprawy zimowe, snowboard, turystyka górska, nurkowanie, paralotniarstwo.

Odpowiedź na pytanie nr 3:
Ile kolekcji ubrań posiada w swojej ofercie firma Brubeck ? Prosimy wymienić przynajmniej pięć z nich.

Firma Brubeck w swojej ofercie posiada 13 kolekcji ubrań. A 5 z nich to np.:
– FIT BODY GUARD
– BASIC COTTON
– EXTREME SOCKS
– SOFT MERINO
– SOFT NIGHT

Autor: Redakcja


Related Posts:
Tagi: ,

Related Posts:Wydawnictwa

Wyróżnienia