35 lat KSI START Szczecin, Finał Plebiscytu na Najlepszego Sportowca i Trenera Roku 2018

3 grudnia 2018
Autor:

pikt-info1 grudnia to ważny dzień w historii Klubu Sportowego Inwalidów START Szczecin. Nowy etap, urodziny Klubu, ogłoszenie Edwarda Jędruch trenerem 35-lecia. oficjalne przekazanie przez prezydenta Miasta Szczecin Piotra Krzystka i panią dyrektor Oddziału Zachodniopomorskiego PFRON Annę Rąbel pierwszego w dziejach Klubu samochodu (9-cio osobowy Ford).

Przypomnienie pierwszych laureatów Plebiscytu z roku 1984 i ogłoszenie wyników Plebiscytu na Najlepszego Zawodnika i Trenera KSI START 2018 z kapitułą pod przewodnictwem dr Krzysztofa Krupeckiego. Wyróżnienia wręczały takie gwiazdy jak Monika Pyrek, czy Marek Kolbowicz. Wśród trenerów numerem jeden wybrano Tomasza Kaźmierczaka, trenera klubowego i zarazem kadry Polski w wioślarstwie. Najlepsi zawodnicy to ex aequo jego wioślarscy wychowankowie Jolanta Majka i Michał Gadowski. Podium uzupełniła lekkoatletka Joanna Oleksiuk (srebrna medalistka ME w pchnięciu kulą). Pozostałe miejsca:
4. Arkadiusz Skrzypiński – uczestnik kolarskich MŚ,
5. Natalia Partyka – Mistrzyni Świata w tenisie stołowym,
6. Jakub Nicpoń – lekkoatletyczny Mistrz Europy w biegu na 400 m,
7. Jarosław Kailing – uczestnik wioślarskich MŚ,
8. Piotr Kacalski – uczestnik kolarskich MŚ,
9. Patryk Chojnowski – Mistrz Świata w tenisie stołowym.
10. Paulina Stenka-Szymańska – lekkoatletyczna Mistrzyni Europy w sztafecie 4×400 m.

Andrzejkowa zabawa, piękne dziewczęta z Zespołu Pieśni i Tańca Szczecinianie, wszystko w sobotni wieczór, w salach Radisson Blu. Niedziela to powrót do rzeczywistości, zawodnicy na trening, a klubowy bus w swoją pierwszą podróż do Szaflar na Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Biegowym , w których szczeciński START pierwszy raz wystawi swoją reprezentację.

Autor: Tomgrabal


Related Posts:
Tagi: ,

Related Posts:Wydawnictwa

Wyróżnienia