2 medale tenisisty stołowego Igora Misztala

14 listopada 2017
Autor:

pikt-tenis_stolowyW dniach 27-31 października 2017r. w miejscowości Sint-Niklaas w Belgii odbył się Międzynarodowy klasyfikacyjny turniej niepełnosprawnych w tenisie stołowym – BELGIAN OPEN 2017.

Bardzo dobrze wypadł uczestniczący w turnieju kadrowicz z zielonogórskiego „Startu” Igor Misztal. Zawodnik przywiózł z Sint-Niklaas 2 medale: srebrny i brązowy. W grze indywidualnej bezapelacyjnie wygrał swoją grupę eliminacyjną. W ćwierćfinale pokonał 3:1 Theo Cogilla z RPA. W półfinale wygrał 3:2 z Holendrem Emanuelem Martins Ferreirą. W finale po bardzo wyrównanej grze nieznacznie (2:3) uległ Holendrowi Basowi Hergelinkowi, z którym wcześniej wygrał w grupie eliminacyjnej.

W grze drużynowej w łączonym zespole z zawodnikami Pawłem Konstantynem (KS „Bronowianka” Kraków i Pawłem Jabłońskim (IKS Warszawa) zajęli trzecie miejsce zdobywając brązowy medal. Cieszą coraz lepsze wyniki Igora Misztala. Zdobywając kolejne punkty pnie się w górę na światowej liście rankingowej, co przybliża zawodnika do udziału w Mistrzostwach Świata’2018.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Danuta Tarnawska
Prezes Zrzeszenia Sportowo-Rehabilitacyjnego
START w Zielonej Górze


Related Posts:

Related Posts:Wydawnictwa

Wyróżnienia